Moja historia czyli

O mnie

Ogr z usposobienia i geek z natury w jednym? Czasem przyjazny ale ogólnie maruda i malkontent z pozytywnym nastawieniem do świata i ludzi – da się? Pewnie że tak, ja jestem przykładem.  

Projekt Ogreek powstał jako zawór upustowy dla moich wynurzeń, emocji jakie mną szargają i chęci podzielenia się myślami ze światem. Prowadzę kilka stron, gdzie muszę być poprawny politycznie, pisać teksty pod kreskę, lub zwyczajnie związane ze ściśle określoną tematyką. Tutaj nie muszę się o takie rzeczy martwić. Strona będzie żyła ze mną i z Wami. Będzie zależna od nastroju, upodobań czy potrzeb odbiorców. No i tu będzie o wszystkim.

Skoro jestem maruda to pewnie tego będzie tu najwięcej. Jednak chcę również przybliżyć Ci moje pasje, to co mnie porusza i co fascynuje. Będzie o grach, nauce, muzyce, fantastyce, relacjach międzyludzkich i moich dziwnych spostrzeżeniach – czyli zwyczajnie o życiu.

Śmiało na tej stronie możesz mi nawtykać, nie boję się krytyki o ile jest konstruktywna. Wszelkie objawy zwykłego trollowania będę tępił. Nie cierpię hejtu. jak i sporej ilości innych rzeczy o czym pewnie się dowiesz czytając blog.

Zapraszam do aktywnego udziału w życiu tej strony i do współpracy przy jej prowadzeniu. Zapraszam tez na Facebook i na inne moje projekty.

Żyjcie długo i pomyślnie.
Karol